SAVUNMA SANAYİİ İL BULUŞMALARI 'KAYSERİ'

SAVUNMA SANAYİİ İL BULUŞMALARI 'KAYSERİ'

T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda savunma sanayii il ziyaretleri kapsamında savunma sanayii firmalarının temsilcileriyle birlikte Kayseri'de olduklarını açıkladı. Başkan Prof. Dr. İsmail DEMİR, ilk olarak Kayseri Valisi Sayın Şehmus Günaydın'la görüşme gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Etkinlik kapsamında daha sonra Kayseri Sanayi Odası'nda Kayserili sanayiciler ile bir araya gelen Başkan Prof. Dr. İsmail DEMİR, sektör potansiyelini ele aldıklarını ve Kayseri sanayisinin bundan sonraki süreçte savunma sanayiine büyük katkılar yapacağına inançlarının tam olduğunu ifade etti.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Kayseri ziyaretinde savunma sanayii firmalarının temsilcileriyle birlikte OSB'de incelemelerde bulundu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Prof. Dr. İsmail DEMİR, Kayseri OSB'de incelemelerde bulunduğunu belirterek paylaşımında 'Kayseri'nin güçlü sanayi altyapısında savunma sanayii firmaları ve bu alanda potansiyeli olan firmalarımız ekosistemimizi güçlendiriyor.' ifadelerine yer verdi.